Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

На вас покладено надзвичайно відповідальне завдання – в умовах непростих викликів сьогодення вчасно і правдиво доносити до суспільства інформацію, забезпечувати надійний та якісний зв’язок, що є дуже важливо для спілкування з рідними та друзями, організації навчання та доступу до інших можливостей, які для багатьох вже є невід’ємною частиною життя.
Тож прийміть слова подяки за вашу сумлінну, наполегливу та нелегку працю, за об’єктивність, оперативність та ґрунтовність у наданні інформації.
Зичу вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та натхнення, успіхів у вашій праці та мирного неба! Нехай новина про Перемогу України якомога швидше з'явиться на усіх інформаційних каналах!
Міський голова Василь АНТОНЮК