Новина


Урочисте відкриття скульптурної композиції "За Україну"

14 жовтня у місті Дубно на кільцевій розв'язці в районі Базарчика відбулися урочисті заходи з нагоди з нагоди Дня захисника України, Дня козацтва, 78-ї річниці створення УПА, свята Покрови Пресвятої Богородиці. В рамках урочистостей відбулося відкриття скульптурної композиції «За Україну», вирізьбленої нашим відомим скульптором та майстром з різьби по дереву Миколою Бондарчуком. За задумом автора вона уособлює героїчні сторінки історії України, тернистий шлях нашої держави до Незалежності. І місце її встановлення не є випадковим. Так як саме на цьому місці 100 років тому, а саме у 1919 році, відбувся мітинг на підтримку України. 
Почесну місію відкриття скульптури виконали: міський голова Василь Антонюк, автор скульптури, відомий майстер з різьби по дереву Микола Бондарчук, діти полеглих воїнів АТО/ООС. Діти загиблих Героїв отримали в подарунок від міського голови солодкі подарунки.
З вітальним словом до присутніх звернулись: міський голова Василь Антонюк, ветеран АТО/ООС, представник громадської ради при виконавчому комітеті Дубенської міської ради Петро Плебанович, секретар Спілки ветеранів АТО Дубенщини Тетяна Талавера, автор скульптури, відомий майстер з різьби по дереву Микола Бондарчук. 
Нагрудними знаками “Захисникам вітчизни” та подарунками міський голова Василь Антонюк відзначив ветеранів-учасників бойових дій, активістів ГО “Ветеранська спілка учасників АТО Дубенщини”. Також було здійснено відзначення волонтерів нагрудними знаками “За благодійність” та подарунками. 
Священники міського благочиння ПЦУ на чолі з благочинним о.Василем Лозинським відслужили молебень за Україну та освятили нововстановлену скульптуру. Виконавці та колективи міста виконали патріотичні творчі композиції.