Новина


В Дубенській міській раді розмовляли про милосердя та започаткували благодійну акцію

9 вересня в малій залі засідань міської ради відбулося засідання круглого столу «Духовні зустрічі: від щирості серця до мудрості души» з нагоди Міжнародного дня благодійності, приуроченого до Дня пам'яті Матері Терези, яка присвятила своє життя служінню Богу та нужденним людям.
До участі в зустрічі були запрошені люди, для яких благодійність стала важливою частиною їхнього життя - представники різних релігійних конфесій міста, освітяни, волонтери. Також до заходу долучився секретар ради Віктор Недашковський та представники Дубенського відділення АТ “Ощадбанк”. Модерувала засідання круглого столу начальниця відділу з питань внутрішньої політики, зв'язків з громадськими організаціями та ЗМІ Дубенської міської ради Ерна Шевчук.
Учасники зустрічі розмовляли про значення благодійності та милосердя, аналізували відомі вислови Матері Терези про віру та молитву, про добро, про любов до Бога та людей.
Також під час духовного заходу було ініційоване активне долучення міста Дубна до Всеукраїнської акції «Монетки дітям», яку проводить Національний банк України та благодійний фонд «Таблеточки» з 1 по 30 вересня 2021 року. Метою цієї акції є збір монет номіналом 25 копійок, які вийшли з обігу, але у багатьох з нас вони й досі лежать у скарбничках без діла, та перетворення їх на допомогу для онкохворих дітей.
Щоб долучитись до благодійної акції, потрібно зібрати монети і передати у відділення Ощадбанку, давши згоду перерахувати ці кошти на рахунок фонду «Таблеточки». Після перерахування вони будуть спрямовані на купівлю ліків для сотень хворих дітей, спеціальне харчування, паліативну допомогу, реабілітацію та лікування за кордоном.