Новина


Відбулася чергова сесія Дубенської міської ради

10 листопада відбулася чергова сесія Дубенської міської ради. До порядку денного було внесено 39 питань.
На початку сесійного засідання міський голова Василь Антонюк вручив голові правління ПрАТ “Дубенський завод гумово-технічних виробів”, депутату міської ради Костянтину Юркову Почесну грамоту Рівненської обласної ради за зразкове виконання службових обов'язків, високий професіоналізм, активну громадянську позицію, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Рівненщини.
Озвучивши депутатські запити, звернення та заяви, міські обранці перейшли до розгляду питань порядку денного.
Розглянувши колективне звернення батьківського та педагогічного колективів Дубенської початкової школи Дубенської міської ради Рівненської області, враховуючи фактичне виконання усіх будівельних робіт по об’єкту «Капітальний ремонт (тепломодернізація) будівлі НВК «ЗНЗ-ДНЗ» по вул. Венецька, 11-А в м. Дубно Рівненської області», депутати прийняли рішення надати дозвіл Дубенській початковій школі Дубенської міської ради Рівненської області розпочати освітній процес в приміщенні закладу за адресою: вул. Венецька, будинок 11-А, м. Дубно, Рівненська область з 10 листопада 2022 року.
Важливу увагу було приділено внесенню змін до бюджету Дубенської міської територіальної громади.
Так, шляхом перерозподілу раніше затверджених видатків збільшено видатки на фінансову підтримку військової частини А1994. 250 тисяч гривень спрямовано на підтримку Дубенського РТЦК та СП (військкомату) та 80 тисяч - на придбання пального для забезпечення роботи поліцейських офіцерів Дубенської громади.
На 255 тисяч гривень збільшено видатки на закінчення ремонту приміщення колишньої стоматполіклініки, яке переобладнується під житло для ВПО.
500 тисяч гривень передбачено на капітальний ремонт покрівлі нежитлового приміщення на вулиці Семидубській, 22А; 200 тисяч гривень - на капітальний ремонт покрівлі житлового будинку на вул.Заводській, 8; 80 тисяч гривень - на поточний ремонт покрівлі нежитлового приміщення на вул.Лисенка, 21.
55 тисяч гривень виділено на придбання дизельних генераторів в укриття ліцеїв №2 та №3, 50 тисяч гривень - на придбання газового обладнання в котельню ліцею №8.
Додатково спрямовано 315 тисяч гривень на придбання контейнерів для роздільного збирання побутових відходів та 60 тисяч гривень - на заходи з озеленення міста.
Також під час сесійного засідання, враховуючи звернення депутатів Дубенської міської ради, прийнято рішення демонтувати стелу та постамент на братській могилі радянських воїнів і тувинських добровольців на вул.Замкова у м.Дубно та перенести на територію військового кладовища в м.Дубно на вул.Забрама,26.
Окрім того, депутатами затверджено Програму забезпечення житлом внутрішньопереміщених осіб у місті Дубно на 2022-2024 роки, розглянуто низку житлово-комунальних та земельних питань.