Сьогодні, 24 січня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Дубенської міської ради під головуванням міського голови Василя Антонюка. На розгляд членів виконкому було винесено 37 питань порядку денного з різних сфер життєдіяльності громади. У рамках засідання схвалено Програму надання фінансової підтримки військовим частинам Дубенського гарнізону на 2023 - 2024 роки, Програму розвитку футболу в місті Дубно на 2023-2025 роки, Програму підтримки державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів в м.Дубно на 2023 рік, Програми “Надання підтримки внутрішньо переміщеним та/або евакуйованим особам у зв`язку із введенням воєнного стану на 2023 рік”. Прийнято кілька рішень, що стосуються цивільного захисту населення, виконання громадських та суспільно-корисних робіт. Заслухано інформацію про стан роботи зі зверненнями громадян за 2022 рік. Також розглянуто низку питань економічного, соціального, житлово-комунального характеру та питань, що стосуються прав дітей.