Відбулося чергове засідання виконкому

Сьогодні, 24 січня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Дубенської міської ради під головуванням міського голови Василя Антонюка. На розгляд членів виконкому було винесено 37 питань порядку денного з різних сфер життєдіяльності громади.
У рамках засідання схвалено Програму надання фінансової підтримки військовим  частинам Дубенського гарнізону на 2023 - 2024 роки, Програму розвитку футболу в місті Дубно на 2023-2025 роки, Програму підтримки державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів в м.Дубно на 2023 рік, Програми “Надання підтримки внутрішньо переміщеним та/або евакуйованим особам у зв`язку із введенням воєнного стану на 2023 рік”.
Прийнято кілька рішень, що стосуються цивільного захисту населення, виконання громадських та суспільно-корисних робіт.
Заслухано інформацію про стан роботи зі зверненнями громадян за 2022 рік.
Також розглянуто низку питань економічного, соціального, житлово-комунального характеру та питань, що стосуються прав дітей.