Завтра у Дубні відбудеться прощання з захисником України Володимиром Демиденком

Зі скорботою повідомляємо Дубенську громаду, що 12 жовтня об 11.00 годині на майдані Незалежності відбудеться прощання з захисником України Володимиром Демиденком, 1979 року народження.
Після прощальної церемонії на майдані Незалежності, чин похорону буде звершено у Свято-Вознесенському храмі м.Дубно (Підборці).
Військовослужбовець був оператором-радіотелефоністом відділення збору та обробки даних взводу безпілотних авіаційних комплексів батареї БпАК дивізіону артилерійської розвідки. Життя воїна обірвалося 06 жовтня 2023 року на Полтавщині.
Вшануймо гідно пам'ять Захисника України, усією громадою провівши його в останню дорогу...
На знак скорботи 12 жовтня на території Дубенської міської територіальної громади оголошується Днем жалоби.
Щирі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять і слава Герою!