Закупівлі

Закупівлі — це процес придбання товарів замовником: визначення потреби, пошук і вибір постачальника, підписання контракту, доставка товару.
Процес закупівлі включає в себе такі етапи: визначення потреби, пошук і вибір постачальника, проведення переговорів, підписання контракту, перевезення матеріалів, в разі потреби приймання товарів, складування. Повторні закупівлі мають простішу структуру, оскільки етап переговорів, як правило відсутній.
Державні закупівлі, або Публічні закупівлі - придбання замовником товарів, робіт і послуг у порядку, встановленому Законом України «Про публічні закупівлі».

Дубенська міська користується модулем Paywatch для відображення інформації про всі здійснені закупівлі, розробленим ГО "Центр Ейдос" в рамках проекту "Відкритий бюджет". Дані щодо транзакцій отримуються з сайту spending.gov.ua , який функціонує на виконання Закону "Про відкритість використання публічних коштів".
Перейти на сторінку PayWATCH Дубенської міської ради на порталі "Відкритий бюджет" можна за посиланням: https://www.openbudget.in.ua/public/towns/55a819536b617309df2b3100?locale=uk# 

Інформація про всі закупівлі, здійснені Дубенською міською радою, самостійними управліннями та відділами а також підпорядкованими комунальними підприємствами, установами та організаціями на суму до 50 тис. грн. і більше (у машиночитному форматі на порталі відкритих даних Дубенської міської ради з використанням методу API та даних із сайту spending.gov.ua)