Проведено моніторинг якості дошкільної освіти міста Дубно

Цими днями представниками Державної служби якості освіти України проводився аналіз діяльності управління освіти Дубенської міської ради щодо реалізації державної політики у сфері дошкільної освіти. Комісією здійснювались перевірки в усіх закладах дошкільної освіти міста та Дубенській спеціальній школа.
За підсумками аудиту відбулася зустріч міського голови Василя Антонюка з начальником управління Державної служби якості освіти у Рівненській області Святославом Сидоруком та начальником управління роботи із закладами професійно-технічної та позашкільної освіти департаменту інституційного аудиту Державної служби якості освіти України Миколою Варакіним за участю начальника управління освіти Дубенської міської ради Наталії Іваницької та секретаря міської ради Віктора Недашковського.
Посадовці обговорили перспективи розвитку дошкільної галузі міста Дубно, зокрема, забезпечення мережі закладів дошкільної освіти відповідно до потреб населення, створення безпечного освітнього середовища, використання інноваційних технологій у дошкільній освіті на сучасному етапі трансформації української освітньої системи.