Сьогодні Дубно - у жалобі

На знак скорботи за загиблим військовослужбовцем, дубенчанином Праведним Володимиром Олександровичем, який героїчно загинув 06.03.2023 року на Донеччині, 20 березня 2023 року на території Дубенської міської територіальної громади оголошується Днем жалоби. В цей день об 11.00 годині на майдані Незалежності відбудеться прощання з Героєм.
Відповідне розпорядження підписав міський голова Василь Антонюк.
У День жалоби на всій території громади потрібно приспустити Державні Прапори України з траурною стрічкою на адміністративних приміщеннях міської ради, комунальних підприємств та закладів, державних підприємств, установ, організацій.
Також рекомендується обмежити у День жалоби проведення розважально-концертних заходів на території громади та звучання розважальної музики у закладах торгівлі, ресторанного господарства та громадському транспорті.
Вічна слава та пам'ять Герою!